hızlı Su Kaçak Tespiti

Konutlarda, iş yerlerinde temiz su tesisatında meydana gelen kaçaklar ancak alt komşunun tavanında belirgin olmaya başlayan su damlacıkları ile kendini göstermektedir. Su boruları duvarların içinden geçtiği için hane halkının su kaçak tespiti yapması imkânsızdır. Ancak alanında uzman ve yılların verdiği deneyimle hareket eden sıhhi tesisatçılar yapabilir.

hızlı Su kaçak tespiti eskiden su borularının geçtiği duvar, fayans kırılarak yapılırdı. Ancak günümüz teknolojisini yakından takip eden Aydoğdu tesisat ekipmanlarımızla su kaçak noktası yerinde tespit edilir. Ekipler su kaçak tespitini oldukça pratik ve hızlı şekilde tespit ederek sorunun kaynağının bulunarak çözülmesini sağlar.

Su Kaçak Tespitinde Teknolojik Ekipmanlar

Su kaçak tespitini eski yöntemlerle yapmak müşteri için oldukça maliyetli hem de duvar ve fayansların kırılacak olması müşteriye tedirgin edecektir. Çünkü kimse kaçak tespiti boyunda su borularının bulunduğu yerlerin kırılmasını istemez. Kırılan yerler nedeniyle günlerce lavabo, tuvalet ve mutfak kullanılamaz hale gelirdi.  Ancak Aydoğdu tesisat teknoloji yakından takip ederek kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir firma olduğu için su kaçağı tespit cihazlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar arasında bulunan akustik dinleme cihazları, termal kamera, kanal-boru görüntüleme kameraları ve nemölçer cihazlarını bünyesinde bulunduran nadir firmalardan birisidir. İstanbul Anadolu yakasında tam zamanlı ve hızlı bir şekilde su sızıntısı tespiti yapmaya devam etmekteyiz.

En Uygun Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz daima en uygun fiyat avantajı ile karşılaşırlar. Ekibimiz olarak daima müşteri memnuniyetini önemsemiş bir firma olarak kaliteli, garantili ve ekonomik olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bilgi almak ve su kaçak tespitlerin çözümü için telefon numarası ya da sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

su kaçak tespiti