Su Kaçak Tespit Cihazlarımız

Müşterilerimizden gelen soruları sizler’e daha iyi hizmet verebilmek için yazılarımızda derlemeye anlatmaya çalışıyoruz.özellikle su kaçağı tespit istanbul firması olarak hangi makinaları, hangi su kaçak tespit cihazlarını kullanıyorsunuz diye sorulan sorularınıza cevap vereceğiz.

KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ !

Termal kamera diye adlandırılan beton ve duvar içinden geçen,su borularının geçtiği güzergahları belirlememize yarayan temiz su kaçakları,ını bulmamıza yarayan özellikle sıcak su tesisat kaçağını bulan ,soğuk su kaçağında ise bizlere yeri bulmamızda yardımcı olan cihaza verilen ad ,termal kamera ile su kaçak tespit makinasıdır.

 DİNLEME CİHAZI İLE SU KAÇAK TESPİTİ !

akustik su kaçak tespit  dinleme cihazı ile su kaçağı bulma firması olan aydoğdu tesisat,tesisat borularının geçtiği güzergahı dinleme yaparak sesin en çok geldiği noktayı tespit ederek su kaçağı noktasal tespit işlemini,dinleme cihazı ile de yapar.Çünkü bir su kaçak tespit firmasında bir makina cihaz varken diğeri makina ve cihaz olmaması, gidilen dairede zaman kaybı ve su kaçağı ,ını bulamama gibi sorunlara sebebiyet verir ve sizleri malasef mağdur durumda bırakır. dinleme cihazları dışarıdan gelen sesleri filitre ederek sadece su sesini uzman personelimizin kulaklarına iletir.bu sayede kırılacak olan nokta fayans belirlenir.Bu sebeble sadece kırmadan su kaçak tespiti! Yapılmaktadır.

YILAN KAMERA İLE PİMAŞ KIRIK TESPİT ETME

Adı üstünde Yılan kamera pis su borularının mutfak,lavabo,kanalizasyon,Borularında ilerleyebilen özel üretim yılan kamera su kaçak tespiti ile kırmadan tıkanıklığın olduğu yer ve kırığın olduğu yer çatlama,esneme bu cihaz sayesinde Bulunmaktadır

POMPA BASINÇ MAKİNESİ İLE SU KAÇAK BULMA

aydoğdu tesisat olarak sinsi denilen su kaçaklarını bulmada Kullandığımız makinemiz sayesinde, az zarar veren su kaçaklarını veya az patlamış su borusunu bulmada en vazgeçilmez ekipmanlarımız arasında yer alır.

Aynı zamanda bir dairede gerçekten su kaçağı varmı bu pompa makinemiz sayesinde bellirlenmektedir. İşinizi şansa bırakmayın su kaçak tespit istanbul firmamız olan aydoğdu tesisattan yararlanın.

https://www.aydogdutesisat.com/kirmadan-su-kacak-bulma/

https://www.aydogdutesisat.com/kamerali-su-kacak-tespiti/

https://www.aydogdutesisat.com/su-kacagi-bulma-kamerali-tespit/